Category: Classic Rock

Minđušari - Da Uz Mene Ostariš (Cassette, Album)

Comments

  1. Nga pleasirluxingberscakosnamofarmcornli.xyzinfo Kjo është nga ato histori, që nuk lodhesh së treguari. Kryekëput, nga fillimi deri në fund, përshkruhet nga një fill, dashuria.
  2. Loreta Sveiki, kviečiu į jaukią ir svetingą Loretos menę, kurioje dalinuosi mažesniais ir didesniais savo džiaugsmais, atradimais, ieškojimais ir nustebimais.
  3. Sludinājumi. Mūzika - CD, kasete, Foto. Cena 80 €. Pārdodu jaunus, iepakojumā Dvd diskus. Par visiem eur.
  4. June 25, - Sela dhe Gashi: Më 15 korrik do të ndodh ndryshimi June 25, - Ziadin Sela:Koalicioni”Tash është koha” do ta çojë BDI-në në opozitë June 25, - Këto janë kushtet për mërgimtarët që nga 1 korriku mbërrijnë në Aeroportet e Maqedonisë June 25, - KSHZ, rregulla të reja për trupat zgjedhor.
  5. ONO KAD OSTARIŠ PA TE MAZNE NOSTALGIJA: Svi rođeni između i obavezno ovo pročitajte Društvenim mrežama ovih se dana počeo širiti tekst, odnosno podsjetnik na prijašnja vremena i život onih koji su rođeni ih, ih i ih godina.
  6. Nov 04,  · Marko Miniti solli në Tiranë një dosje të detajuar, me të dhëna konkrete për kokat e trafikut të drogës nga brigjet shqiptare drejt Italisë. Fatmir Xhafaj preferoi ta presë i vetëm në zyrë homologun italian. Informacioni u mbajt i fshehtë për Haki Çakon. Mosbesimi për Policinë e Shtetit nuk është risi. Ra në sy edhe [ ].
  7. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga dasma shumë e diskutuar e Turit dhe Orindës por akoma nuk kanë mbaruar kureshtja e njerëzve për të mësuar sa më shumë rreth kësaj dasme magjike. Drejtuesi i “Geraldina Sposa”, Armand Peza ka folur në studion e “Lart e Poshtë” për të gjitha detajet e dasmës, ku ka folur edhe mbi kostot e asaj mbrëmjeje.
  8. Jer kad ostaris niko ne kuca na tvoja vrata ni potok s' ribama od srebra ni mlado zdrijebe, vlazna oka ni jabuka u cvatu, niko Samo ja kad ostaris kao obla.